ÚvodPro školyWorkshopy a podpora učitelůGeologické pokusy do školy i domů

Geologické pokusy do školy i domů

Workshop probíhá v Geoparku Říčany v délce 3 vyučovacích hodin. V inspirujícím prostředí geoparku účastníci poznají svět neživé přírody díky mnoha praktickým pokusům, které se hodí jak do školy, tak do družiny či domů. Uvidíte růst krystaly před očima, zkusíte si rozpustit horninu, vytvoříte pískovec a vyzkoušíte si mnoho dalších praktických pokusů, které pak budete umět kdykoliv zopakovat.

Délka: 3 vyučovací hodiny

Určeno pro: 1. stupeň ZŠ, 2. stupeň ZŠ, pedagogy SŠ, vychovatele ŠD, asistenty pedagoga, učitele speciálních škol, pedagogy volného času, zájemce z řad veřejnosti

Cena: 500,- Kč/účastník při min. počtu 10 účastníků

Kontakt: edita.jezkova@muzeum.ricany.cz

Pro jednotlivce:

Aktuální informace a možnost objednání na našem e-shopu.

Říkají o kurzu:

„Zaujala mne výroba krystalů a pískovce, což se dá využít při výrobě např. netradičních dárků.“

„Lektorka byla velice vstřícná, příjemná, mnoho skutečně praktických aktivit. Bylo to skvělé a cesta z Děčína za to rozhodně stála.“