Datum a čas


 

Místo

Geopark Říčany
 

Kategorie akce

událost
 
 
Počet zobrazení: 860

Už vám někdy na oslavu vybuchla sopka? Ne? No tak zkuste oslavu v Geoparku Říčany!

Čeká vás plno aktivit a zábavy od rýžování pravých českých granátků, odkrývání paleontologického naleziště přes odlévání a barvení sádrových odlitků či průzkum jeskyně až po broušení a leštění kamenů! V geoparku je ohniště, takže si můžete přinést něco na opečení a oslavenci nakonec necháme na jeho počest vybuchnout sopku! Budete slavit pod širým nebem a mít naprosté soukromí.

A) základní varianta: v geoparku budete mít 2 hodiny na průzkum jeskyně, rýžování granátků, odkrývání pozůstatků pravěkého života v paleontologickém nalezišti, vytvoření sádrových odlitků zkamenělin a samozřejmě gratulace či dort.
Cena: 300 Kč za dítě, minimální cena 3 000 Kč. (Do úhrady se započítávají všechny přítomné děti starší 3 let, tedy i oslavenci/oslavenkyně a jejich sourozenci.)

B) delší varianta – s ohništěm: v geoparku budete mít 3 hodiny na na průzkum jeskyně, rýžování granátků, odkrývání pozůstatků pravěkého života v paleontologickém nalezišti, vytvoření sádrových odlitků zkamenělin, gratulace či dort a navíc si ještě v pohodě stihnete opéct něco dobrého nad ohněm.
Cena: 400 Kč za dítě, minimální cena 4 000 Kč. (Do úhrady se započítávají všechny přítomné děti starší 3 let, tedy i oslavenci/oslavenkyně a jejich sourozenci.)

C) varianta s řezáním, broušením a leštěním kamenů: v geoparku budete mít 3 hodiny na průzkum jeskyně, rýžování granátků, odkrývání pozůstatků pravěkého života v paleontologickém nalezišti, vytvoření sádrových odlitků zkamenělin, gratulace či dort a zkoumání vzorků z našeho minilomu. Navíc budete mít příležitost si vybrousit a vyleštit kámen v naší laboratoři! Je to úžasný zážitek, ale docela práce, a tak je tato varianta vhodná pro děti přibližně až od devíti let věku. K dispozici budete mít také ohniště, kde si v průběhu programu můžete upéct něco dobrého.
Cena 500 Kč za dítě, minimální cena 5 000 Kč. (Do úhrady se započítávají všechny přítomné děti starší 3 let, tedy i oslavenci/oslavenkyně a jejich sourozenci.)

Po celou dobu programu je k dispozici lektorka, která v průběhu oslavy poradí či pomůže (ale také o ní nemusíte vůbec vědět, pokud nebudete chtít 🙂 ). Řezání, broušení a leštění kamenů probíhá vždy pod vedením zkušeného lektora nebo lektorky.

V geoparku jsou k zapůjčení varné konvice, mrazák, polystyrenový termobox pro uchovávání potravin a plastové talířky, misky, kelímky na pití a lžíčky na dort. Pro případ nepříznivého počasí vám zapůjčíme párty stany a případně je možné se schovat pod střechu.

Geopark je otevřen od dubna do října. Včetně WC má bezbariérový přístup.

Programy lze perfektně využít i pro jiné druhy oslav nebo teambuildingy.

Pro rezervaci volejte tel. 722 074 782, nebo pište jana.svandova@muzeum.ricany.cz, rádi zodpovíme všechny dotazy.