ÚvodPro školyWorkshopy a podpora učitelůWorkshop Jak využít školní zahradu ve výuce

Jak využít školní zahradu ve výuce

Akreditace DVPP pro: učitele 1. a 2. stupně ZŠ, MŠ, speciálních škol a vychovatele

Délka: 8 vyučovacích hodin (lze rozdělit na 4 a 4)

Workshop se zaměřuje na tři témata – přínosy výuky venku, proměny školních zahrad a didaktické metody pro výuku ve školní zahradě. Představíme zkušenosti ze zahrad, kde se učí venku, zkušenosti z velkých projektů proměny zahrad i drobných participačních projektů se zapojením žáků a rodičů.

Představíme zdroje připravených lekcí, materiály a pomůcky do výuky, vybrané pomůcky bude možné si přímo na workshopu koupit.

Objednejte si workshop do školy:

Cena: 10 000 Kč + doprava, 10 až 20 účastníků

Kontakt: edita.jezkova@muzeum.ricany.cz

Říkají o kurzu:

„Velmi inspirativní a motivační pro to začít chodit s dětmi ven!“

„Nejvíc mě bavilo navrhování vlastní školní zahrady.“

Přínosné bylo nahlédnutí pod pokličku projektů zahrad škol a tvorby školních plánů EVVO!“

„Přínosné bylo sdílení zkušeností, co funguje, na co si dát pozor, nové kontakty a zdroje informací.“

Zpětná vazba účastníků kurzu.