ÚvodŘíčanská hájovnaVýlet z Říčan kolem hájovny

Zde Vložte Text Nadpisu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zde Vložte Text Nadpisu

Hraj si a zkoumej, jak funguje neživá i živá příroda. Během akcí pro veřejnost nebo programu pro školy se rozhodně nudit nebudeš. V Geoparku také inspirujeme pedagogy, jak o neživé přírodě učit zábavně. Hraji si a zkoumej, jak funguje neživá i živá příroda. Během akcí pro veřejnost nebo.

Zde je citát paní učitelky z Řitky. Hraji si a zkoumej, jak funguje neživá i živá příroda. Během akcí pro veřejnost nebo programu pro školy se rozhodně nudit nebudeš. V Geoparku také inspirujeme pedagogy, jak o neživé přírodě učit zábavně. Hraji si a zkoumej, jak funguje neživá i živá příroda. Během akcí pro veřejnost nebo.

Mgr. Regina Prokopová, třídní učitelka 4.a

Co v Geoparku vlastně najdete?

Je toho opravdu spousta! Ať už vás zajímá živá nebo neživá příroda, historie, současnost nebo budoucnost naší planety nebo místa, kde žijeme. Kdybychom to ale měli shrnout do pár bodů, pak se těšte na:

Podzemí s jeskyní, štolou a plazivkou.

Laboratoř s polarizačním mikroskopem, řezáním a broušením kamenů.

Zkameleniny, které se dají najít a odkrýt.

Rostliny a kameny, což je láska na celý život.

V roce 2018 byl Geopark oceněn v rámci Národní putovní výstavy „Má vlast cestami proměn.“

Geopark provozuje Muzeum Říčany v úzké spolupráci s 1. ZŠ Říčany. Chcete vědět ještě více?