ÚvodAkce a UdálostiZimní večer v muzejním klubu

Zimní večer v muzejním klubu

Chystáme pro vás zajímavé objevy: dosud nezveřejněné archivní fotografie, nahrávky a informace k doplnění povědomí o říčanské historii i současnosti. Členové Klubu přátel se setkávají dvakrát ročně při speciálních klubových večerech, při kterých mají možnost nahlédnout do badatelské práce a kam mají vstup zdarma. Tyto večery otevíráme nyní také pro další zájemce z řad veřejnosti. Pokud byste se rozhodli do Klubu přátel Muzea Říčany vstoupit, čeká vás řada výhod – díky předplatnému máte kromě klubových večerů volný vstup i na pět muzejních akcí během roku a 10% slevu na muzejní publikace. Rádi vás mezi členy Klubu uvítáme!

Zimní večer v muzejním klubu se bude konat ve čtvrtek 12. prosince v 18 hodin už v předvánoční atmosféře. Zalistujeme také v nové knize o dění v Říčanech v období let 1871–1924. Těšíme se na vás.