ÚvodAkce a UdálostiNetopýří odpoledne v muzeu – VYPRODÁNO

Netopýří odpoledne v muzeu – VYPRODÁNO

OMLOUVÁME SE, AKCE JE NAPLNĚNA. POKUSÍME SE DOMLUVIT DALŠÍ TERMÍN, SLEDUJTE NÁS!

Vydejte se s námi do tajemného světa netopýrů! S netopýry u nás strávíte celé odpoledne a nudit se rozhodně nebudete. Spolu s Petrou Schnitzerovou, která se ve společnosti ČESON stará o handicapované netopýry, si vyzkoušíte krmení netopýrů a péči o ně. Netopýry si i pohladíte a dozvíte se nejen spoustu zajímavostí z netopýřího života, ale i kde na Říčansku netopýry potkat. Kromě toho bude na děti na zahradě čekat stezka s úkoly ze světa netopýrů a na jejím konci i zasloužená odměna. A jako bonus budete moci navštívit tematickou výstavu Okna do přírody; vstupné na výstavu je v ceně vstupenky na akci.

Účastí na akci podpoříte handicapované netopýry – přispějete na krmení, podestýlku a další péči.

Setkání se živými netopýry bude probíhat ve dvou termínech: 14:00–15:30 a 15:30–17:00. Pokud si vyberete pozdější termín, do muzea můžete dorazit i dříve, projít si stezku na zahradě nebo si prohlédnout výstavu Okna do přírody.

Kapacita je omezená!

Na akci je nutná rezervace na našem e-shopu.