ÚvodAkce a UdálostiNa kvíz do muzea!

Na kvíz do muzea!

Vyznáte se v historii? Znáte říčanské dějiny jako své boty? Chcete se dozvědět něco nového? Nebo se prostě chcete pobavit, a zároveň načerpat nějaké nové znalosti? Tak přijďte potrápit své mozkové závity na první týmový kvíz do Muzea Říčany! Zábavnou vědomostní soutěž po vzoru takzvaných hospodských kvízů pro vás chystáme už na 13. února!

Vytvořte spolu s přáteli, rodinou či novými známými z muzea tým, který svými znalostmi a důvtipem předčí všechny ostatní. V rámci klání pro vás připravíme celkem 55 otázek z pěti oborů: dějiny světa, dějiny Čech, dějiny Říčanska, přírodověda a špeky z muzejního depozitáře. Prostřednictvím kvízových otázek se také seznámíte s mnohými zajímavými poklady, které ukrývá náš depozitář a my vás necháme hádat, jaké tajemné předměty před vás předkládáme a k čemu asi mohly sloužit. Hodit se vám ale bude i všeobecný přehled, špetka vtipu a dobrý odhad!

V rámci vstupného vám nabídneme alko i nealko drink, utopence a nakládaný hermelín – prostě vše pro to, abyste si s námi užili zábavný večer plný vtipného poučení v dobré náladě.

Na vítězný tým čekají krásné věcné ceny z muzejní provenience! Těšíme se na vás!

Účast je potřeba rezervovat v e-shopu Muzea Říčany.