ÚvodPro školyWorkshopy a podpora učitelůHorniny a minerály pro každého

Horniny a minerály pro každého

Vhodné pro: 1. stupeň ZŠ, 2. stupeň ZŠ, pedagogy SŠ, vychovatele ŠD, asistenty pedagoga, učitele speciálních škol, pedagogy volného času, zájemce z řad veřejnosti

Délka: 3 vyučovací hodiny

Workshop probíhá v Geoparku Říčany v délce 3 vyučovacích hodin. V inspirujícím prostředí geoparku se účastníci seznámí se základními druhy hornin a minerálů a vyzkouší si jednoduché metody, jak minerály určovat na základě jejich vlastností. Během workshopu se seznámíme s principy deskové tektoniky a jejího vlivu na neživou i živou přírodu.

Lektorka: Jana Švandová

Objednejte si workshop do MŠ nebo ZŠ.

Workshop lze hradit ze šablon OP JAK.

Cena: 400,- Kč/účastník při min. počtu 10 účastníků

Kontakt: edita.jezkova@muzeum.ricany.cz

Pro jednotlivce:

Aktuální informace a možnost objednání na našem e-shopu.

Říkají o kurzu:

„Seminář byl celý zajímavý! Zaujal mě geopark – určitě přijdeme znovu. Úžasně zajímavé informace, a hlavně spousta věcí prakticky – pokusy.“

„Musím říci, že děláte geologii naprosto zajímavou. Děkuji za velmi výživný kurz. Těším se na další.“