Registrations have closed
Workshop „Práce s nástroji (nejen) v MŠ“

Datum a čas

17-04-2023 - 15:00
- - 18:30

Počet zobrazení: 99

Jak mohou i děti ve věku od 3 let pracovat s ostrými nástroji? Proč bychom je měli učit s nimi zacházet? Jaké nástroje jsou vhodné pro různé věkové kategorie? Jak děti naučit bezpečnostní pravidla? Jak připravit vhodné prostředí pro práci s nástroji? A jak nedělat z komára velblouda?

Na workshopu, který je akreditovaný pro pedagogy, ale je vhodný i pro rodiče malých dětí, vychovatele školních družin nebo vedoucí zájmových kroužků, vám zodpovíme všechny výše uvedené otázky (a ještě mnohé další).

Workshop proběhne v Tvořišti – unikátním prostoru v Muzeu Říčany, který v dětech i dospělých probouzí tvořivost a zvídavost, a povede ho Petra Skřivánková.

Vstupenku na workshop v ceně 500 Kč si zakoupíte přes e-shop muzea. Počet míst je omezen!