ÚvodAkce pro veřejnostJednodenní příměstské tábory v muzeu

Jednodenní příměstské tábory

DO KONCE PRÁZDNIN UŽ JE OBSAZENO !!!

Nevíte, jak zabavit děti během prázdnin?  Potřebujete zajistit program na jeden den nebo na celý týden? Připravili jsme na léto jednodenní příměstské tábory. Začínáme v úterý 7. července a končíme až 28. srpna!

Od 7. 7. do 28.8. ve všední dny vždy od 8 do 16:30:

PONDĚLÍ: Svět pod mikroskopem
ÚTERÝ: Hrajeme si v geoparku
STŘEDA: Hrajeme si se zvířaty
ČTVRTEK: Hravý řemeslný den
PÁTEK: Hrajeme si na rytíře

Vyhrazujeme si právo rušit jednotlivé termíny, pokud se nepřihlásí dostatečný počet dětí. Informaci vám zašleme mailem nejpozději dva dny před akcí.

Informace k organizaci:

Stejný program může dítě během prázdnin absolvovat vícekrát. Téma je stejné, ale program umožňuje dětem volbu, věnovat se více aktivitám, které je baví.

Věk dětí: 7-12 let (malé skupiny dětí, max 12 dětí ve skupině)
Místo: Objekty muzea a příroda v okolí Říčan.
Strava: Obědy budou zajištěné v restauraci, svačiny a pití si děti nosí s sebou.
Cena: 500 Kč (program a oběd)
Placení: Platit budete při příchodu do muzea lektorce.
Hygiena: Dle aktuálních doporučení budeme používat dezinfekci a další opatření v souvislosti s koronavirem.

Programy probíhají i v dešti. Děti si nosí pláštěnky.

Příměstské tábory na Říčanské hájovně – OBSAZENÉ

Chcete, aby se příští rok vaše dítě účastnilo tábora na hájovně?

Přihlaste se na úvodní stránce do odběru novinek, dozvíte se o plánovaných táborech mezi prvními.

Přihlašování na tábory obvykle spouštíme začátkem února.

Výprava na ostrov – přírodovědný

Kdy: 13. – 17. července 2020, každý den od 8:30 do 16:30
Pro koho: od 7 do 14 let (od ukončené 1. třídy)
Cena: 2 500 Kč (v ceně stravování – denně 2 svačiny, oběd, pitný režim, program, lektoři)

Vypravte se s námi na neobyčejnou cestu, na které budeme odhalovat záhady a tajemství dosud neprobádaného ostrova. Budeme zkoumat přírodu, sportovat i tvořit. Čeká nás týden plný dobrodružství, her a objevování.

Lektorky: Jana Kreidlová, Lenka Kubcová

Příměstský tábor pro tvořivé teenagery – řemeslný

Kdy: 3. – 7. srpna 2020, každý den od 8:30 do 16:30 h
Pro koho: od 11 do 16 let
Cena: 2 700 Kč (v ceně stravování – denně 2 svačiny, oběd, pitný režim, program, lektoři)

Říčanská hájovna se v srpnu promění v tvořivé hřiště neomezených možností. Přivezeme sem hromadu materiálu a děti budou mít možnost pod vedením lektorů pracovat s nástroji (brusky, vrtačky, šicí stroje,…) a budovat si vlastní stavby nebo klidně i pracovat na vlastních menších projektech. Baví vaše dítě pracovat se sekerou, dlátem, péct, šít, plstit nebo prostě zkoušet nové věci? Na táboře na to bude mít dost času, materiálu, společnost vrstevníků se stejnými zájmy a naši podporu.

Lektorky: Petra Skřivánková, Klára Pilíková

Prázdniny na tvořivém hřišti – řemeslný

Kdy: 10. – 14. srpna 2019, každý den od 8:30 do 16:30 h
Pro koho: od 6 do 12 let (1. – 5. třída)

Nechte se od svých dětí překvapit, co všechno se dá vyrobit a postavit ze starého harampádí. Vzpomínáte si, jak jste si hráli na dvoře se starými poklady, stavěli bunkry, kutili z rozbitých a odložených věcí? Říčanská hájovna se v srpnu promění v hřiště neomezených možností.  Děti vyzkouší práci s různými nástroji, společně budou budovat svoje vlastní tvořivé hřiště a opravdu se pořádně ušpiní.

Lektorky: Carolina Sidon, Jana Véghová

Smolíkova dobrodružství na cestě do vesmíru – přírodovědně řemeslný

Kdy: 17. – 21. srpna 2020, každý den od 8:30 do 16:30 h
Pro koho: od 7 do 14 let (od ukončené 1. třídy)

Vydejte se s  Ládínkem a jeho mluvícím psem Zorrem za podivuhodným dobrodružstvím při objevování cizích, občas pěkně bláznivých planet. Vypravíme se na ně ve vesmírné lodi, kterou si sami vyrobíme na tvořivém hřišti. Každou planetu důkladně prozkoumáme za pomoci lup, mikroskopů i dalekohledů.

Lektorky: Jana Dočkalová, Andrea Hanousková